Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Середино-Будський лісгосп підтвердив міжнародний сертифікат за системою FSC

Новини лісгоспів 16 Вересня 2021

Державне підприємство «Середино-Будське лісове господарство» успішно пройшло аудит, що проводився незалежною аудиторською компанією ТОВ «Легалліс», і вже третій рік поспіль дію сертифікату за системою FSC (Forest Stewardship Council) продовжено на наступний річний цикл до 2022 року.

– Сьогодні споживачі, що купують деревину у лісгоспі, впевнені у її легальному походженні та виконанні підприємством всіх міжнародних вимог ведення лісового господарства. Лісова сертифікація дозволяє значно розширювати горизонти діяльності підприємства, – переконаний директор Середино-Будського лісгоспу Олександр Плужников.

Адже саме наявність сертифікату FSC засвідчує, що лісова продукція надходить з лісів, ведення господарства в яких здійснюється лише на принципах постійного і неперервного лісокористування, з врахуванням питань охорони довкілля, збереження біорізноманіття, інтересів працівників лісу та місцевого населення.

Нагадаємо, Лісова сертифікація – це діяльність, під час якої аудиторська компанія здійснює незалежну оцінку відповідності ведення лісового господарства ряду екологічних, економічних і соціальних вимог. Таким чином, оцінюється повний комплекс лісогосподарських робіт, заходів і управлінських рішень від посадки лісу і до заготівлі деревини.