Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Середино-Будські лісівники виростили до мільйона сіянців головних лісоутворюючих порід

Новини лісгоспів 10 Жовтня 2019

У лісництвах Середино-Будського лісгоспу закінчилась інвентарізація садивного матеріалу у розсадниках, лісових культур і плантацій новорічних ялин.

«З урахуванням створених у поточному році лісових насаджень спеціалісти лісгоспу проінвентарізували лісові культури одно-, дво- та трирічного віку на площі 320 га. Атестовано 685 га незімкнутих лісових насаджень на землях державного лісового фонду, з яких за класами якості: 617 га першого класу, 66 гектарів другого класу та 2 гектари – третього. Середня приживлюваність лісових культур у державному лісовому фонді складає 94 %. У вкриту лісом площу перевели 113 га лісових культур», – коментує результати інвентаризації директор Середино-Будського лісгоспу Олександр Плужников.

Незважаючи на посушливе літо, завдяки наполегливій праці спеціалістів у розсадниках підприємства виросло 959 600 шт. стандартних сіянців, що, за словами директора, у наступному році забезпечить лісокультурну компанію в повному обсязі.

Також середино-будські лісівники вирощують і декоративний посадковий матеріал та новорічні ялинки, які пропонують до продажу населенню.

 

 

За матеріалами прес-служби ДП «С-Будське ЛГ»