Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Середино-Будські лісівники привітали вихованців учнівського лісництва з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами

Новини лісгоспів 18 Грудня 2020

У переддень свята Святителя Миколая Середино-Будський лісгосп зустрічав у своїх стінах майбутню зміну – вихованців учнівського лісництва. Головний лісничий Іван Степаненко розповів дітям про роботу підприємства, а також провів екскурсію територією центральної садиби, цеху переробки деревини, котельні та спортивного комплексу лісгоспу.

Після огляду школярам влаштували тематичний урок: «Все починається з насінини…».

«Поведінка людини її відношення до оточуючого світу формується починаючи з самого раннього віку, коли дитина отримує знання про все що її оточує. Вкрай важливо змалку прищеплювати майбутнім членам суспільства порядність, чесність, відповідальність і любов до природи, відповідальне до неї ставлення. Дуже хотілося донести дітям наскільки складний і довготривалий процес вирощування лісу», – прокоментував проведену зустріч головний лісничий.

Вихованцям розповіли про роботу комплексу обладнання з переробки шишок, про особливості збору і зберігання насіння лісових порід, його підготовку до посіву, про технологію вирощування сіянців сосни звичайної та інших видів деревних і чагарникових порід.

«Дуже багато було питань від дітей і сміливо можна сказати, що зустріч була корисною для них. Думаю, що такі зустрічі вкрай важливі і нам, лісівникам, адже ніщо так не надихає на роботу, як розуміння важливості її для майбутніх поколінь», – зазначив Іван Степаненко.

У завершенні зустрічі шефи привітали школярів з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами, й у підкріплення побажань міцного здоров’я і успіхів у навчанні вручили солодкі подарунки.