Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Середино-Будські лісівники підбили підсумки конкурсу на «Кращі лісові культури та лісництво»

Новини лісгоспів 24 Вересня 2020

У Середино-Будському лісгоспі пройшов конкурс на «Кращі лісові культури та лісництво». Його приурочили професійному лісівничому святу – Дню працівника лісу. То ж і нагородження переможців відбувалось на святкових урочистостях, присвячених цьому дню.

Завершальному етапу конкурсу передувала тривала, об’ємна повсякденна праця лісівників. Адже, щоб виростити гарні лісові культури потрібен і час, і трудові, і фінансові затрати.

У лісгоспі чотири лісництва, тому огляд кожного відбувався окремо. Конкурсна комісія звертала увагу на стан лісових культур, кількість та якість проведених доглядів за ними, дотримання проектів, приживлюваність, наповнення розсадників сіянцями відповідно до стандарту. Враховувався благоустрій і естетичне оформлення території лісництв тощо.

«Комісія лісгоспу детально попрацювала у всіх чотирьох лісництвах, оглянула чималу кількість ділянок лісових культур та тимчасові лісові розсадники. Слід сказати, без сумніву, великих зусиль доклали працівники кожного з лісництв. Всі протягом лісокультурного сезону працювали більш ніж у повному обсязі. Але конкурс, в першу чергу, – це суперництво. А суперництво – це завжди результат, який можна порівняти з аналогічним», – зазначив у ході підбиття підсумків конкурсу директор Середино-Будського лісгоспу Олександр Плужников.

За підсумками балів переможцем було визнане Голубівське лісництво (лісничий Сергій Волков).

«Голубівське лісництво займає площу 6525,7 га, має 9 майстерських дільниць та є найбільшим за своєю площею серед лісництв лісгоспу. Вирощування лісів – це основне завдання голубівських лісівників, так вважає лісничий, тому дуже відповідально підходить до всіх питань, що стосуються вирощування лісу», – прокоментував керівник.

Друге місце, набравши однакову кількість балів,розділили між собою Очкинське (лісничий Ярослав Кляп) та Зноб-Новгородське лісництво (лісничий Олег Маруха ). На третьому місці Кам’янське лісництво (лісничий Олександр Чумак).

 Конкурсна комісія у Голубівському лісництві