Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Середино-Будська рейдова бригада спіймала «на гарячому» лісокрада

Новини лісгоспів 10 Лютого 2020

Збереження лісу від самовільних рубок є одним з основних напрямків роботи лісової охорони ДП “Середино-Будське лісовне господарство”. За для цього регулярно проводяться рейди державною лісовою охороною підприємства. В організації та проведенні рейдів з охорони лісу залучаються також працівники національної поліції та державної екологічної інспекції.

«Головною метою даних рейдів є запобігання та протидія порушенням в лісах та контроль за дотриманням лісового та природоохоронного законодавства України», – говорить директор Середино-Будського лісгоспу Олександр Плужников.

Станом на 10 лютого 2020 року лісовою охороною підприємства проведено 16 рейдів , в тому числі мобільною рейдовою бригадою – 6.

Під час одного з патрулюваннь лісового фонду, рейдова бригада Голубівського лісництва спіймалаа «на гарячому» мешканця села Гаврилова Слобода. Об`єм самовільного порубу склав 0,13 м3. Під час розслідування було складено протокол про адміністративне правопорушення. Порушник визнав свою провину і за скоєне правопорушення тепер понесе матеріальну відповідальність.

Нагадаємо, мінімальний штраф за самовільний поруб складає 510 грн.

Прес-служба ДП «Середино-Будське ЛГ»