Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Розсадник Бишкінського лісництва Лебединського лісгоспу може слугувати зразком для інших підприємств області, – Віктор Чигринець

Загальні новини 18 Червня 2020

Робочим поїздкам по лісогосподарським підприємствам області у своєму щільному робочому графіку начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець відводить с особливе місце. Жодна робоча неділя керівника не обходиться без виїздів у підпорядковані управлінню лісгоспи. Днями начальник побував у Лебединському господарстві.

Розпочалася поїздка з відвідування базового розсадника Бишкінського лісництва лісгоспу.

«Розсадник цілком може слугувати зразком для інших підприємств області», – зазначив під час відвідин начальник управління.

Розсадник повністю забезпечує потреби лісгоспу у садивному матеріалі. Поряд з головними лісоутворюючими порадами, у лісгоспі займаються вирощуванням декоративного посадкового матеріалу. За рахунок його реалізації витрати, які потребує розсадник, частково окупаються. Цьогоріч лісгосп реалізував декоративного посадкового матеріалу майже на 160 тис.грн.

Продовжилася поїздка оглядом ділянок лісових культур в Українському лісництві, цеху переробки деревини та нижнього складу.

Підсумовуючи поїздку, начальник управління відзначив якісний стан лісових насаджень та культуру виробництва на підприємстві.