Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Роменський лісгосп придбав нову техніку для трелювання деревини

Новини лісгоспів 18 Серпня 2016

Інвестиції у власне виробництво – один з пріоритетів у діяльності Сумських лісівників. Саме тому, підприємства Сумського ОУЛМГ модернізують виробництво, впроваджують сучасні технології, сміливо вкладаючи кошти у придбання нової техніки. Бо вже давно на власному досвіді пересвідчились: вкладена гривня сьогодні – завтра дасть подвійний прибуток.


{gallery slider=boxplus.carousel}materials/2016/08/181{/gallery}

За такою «формулою успіху» спрацював і Роменський лісгосп. Нещодавно, для трелювання деревини тут придбали трактор «Беларус – 1221.2» з причепом «PALMS 15D», оснащений гідроманпуляторм.

Переваги роботи придбаної техніки в порівнянні з виконанням відповідної операції трактором «МТЗ – 82» з гідрозахватом та вивезення деревини автомобілем КАМАЗ з гідроманіпулятором продемонстрували наочно керівництву управління та директорам лісогосподарських підприємств області на виїзному засідання колегії.

«При навантаженні на рейс 10 кубометрів, в рік, в середньому, трактор вивезе 14,5 тис. кубометрів, витративши на кожен кубометр вивезеної деревини 25,36 грн.. В порівнянні трелювання деревини трактором «МТЗ – 82» та її вивезення автомобілем КАМАЗ з гідроманіпулятором становить 41,40 грн. на кубометр. Та головна особливість причепа в гідравлічному приводі, що забезпечує повний привід на всі колеса одночасно», – прокоментував придбання директор Роменського лісгоспу Олег Салов.

«Зважаючи на специфіку рельєфу Роменського лісгоспу: пересічна місцевість, важкі ґрунти – це виважене капіталовкладення. Техніка, дійсно, потужна, надійна і швидка у роботі», – оцінив капіталовкладення Роменського лісгоспу начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чиргинець.

За словами директора підприємства, за рік придбана техніка здатна заощадити 230 тис.грн., що дасть змогу окупити витрати на її придбання (700,9 тис.грн.) вже за три роки.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ