Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Роменські охоронці лісу затримали ялинкового крадія

Новини лісгоспів 16 Грудня 2021

У Роменському лісгоспі наголошують, що у період підготовки до новорічно-різдвяних свят у лісгоспі  посилили охорону плантацій новорічних ялинок. Та, нажаль,  випадки незаконного порубу новорічних деревець ще трапляються.

«Незважаючи на реалізацію новорічних ялинок за помірними цінами, люди продовжують «випробовувати долю» та ризикувати заготовляти  деревця незаконними шляхом, чим наражають себе на значні суми адміністративних штафів», – говорить директор Роменського лісгоспу Валентин Жерьобкін.

Так днями позбавив себе святкового настрою житель Недригайлівщини.

«У понеділок, 13 грудня, працівники рейдової бригади лісгоспу затримали мешканця Недригайлівщини, який незаконно зрубав на плантації новорічних деревець 3 дерева сосни», – продовжує директор.

За вказане правопорушення передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу 510 грн та сплата шкоди, заподіяної лісу – 1634 грн.

Дешевше це, чи дорожче, ніж придбати деревце законним шляхом, судіть самі, коли такі деревця коштують у лісгоспі від 70 грн.

Шановні громадяни! Не наражайте себе на небезпеку та невиправдані витрати! Купуйте легальні деревця на ялинкових базарах чи реалізаційних майданчиках.

Контакти ДП «Роменське ЛГ»:

м. Ромни вул. Сумська, 108

Відділ реалізації (05448)79 136,79 071, 78 879

Телефон відповідального за реалізацію новорічних деревець у Роменському лісгоспі:

+38 095 122 77 31, Івашкін Сергій Сергійович – головний лісничий ДП «Роменське ЛГ».