Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Роменські лісівники висадили алею пам’яті героїв на батьківщині Петра Калнишевського

Новини лісгоспів 29 Липня 2022

Відзначаючи День Української Державності, лісівники роменського підрозділу Сумського держлісгоспу висадили на території Троїцької церкви у селі Пустовійтівка – батьківщині останнього кошового отамана Запорозької Січі Петра Калнишевського – алею пам’яті героїв Роменщини, які загинули в українсько-російській війні.

Висаджували туї колоновидні, які власноруч виплекали у декоративному розсаднику Роменського лісництва.

А ще у цей день за церковним календарем день пам’яті рівноапостольного князя Володимира та згади про Хрещення Київської Русі.

То ж нагоди цього світлого православного свята, трудовий десант розпочався святковим богослужінням, у якому лісівники взяли молитовну участь.

До слова, з моменту відновлення храму у 2007 році, працівники лісгоспу часті гості цього знакового для українців місця, постійно допомагають у зеленому оформленні його території.

Довідково:
Троїцька церква заснована ще в далекому 1773 році на кошти Петра Калнишевського. Радянська влада практично знищила споруду. І лише в 2007 році, за активної участі Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, було здійснено кардинальну реконструкцію храму. Його практично заново відбудували, але максимально наближено до первозданного вигляду.