Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Роменські лісівники провели масштабне озеленення міста Ромни та району

Новини лісгоспів 27 Квітня 2021

Весняні плани з відновлення лісу у Роменському лісгоспі виконані повністю. Але роботи з садіння та доповнення лісу ще продовжуються. Цьому сприяє затяжна цьогорічна весна.

«Цієї весни ми планували провести лісовідновлення на площі 40 га. Річний план – 58 га. Погодні умови дали можливість спрацювати понад план. Вже відновлено більше 50 га лісу», – коментує перебіг лісокультурної кампанії головний лісничий Роменського лісгоспу Сергій Івашкін.

Поряд з лісовідновленням роменські лісівники проводять велику роботу з благоустрою та озеленення територій. Активно працювали самі і запалили своїм ентузіазмом громадськість.

«Громадськість міста Ромни та Роменського району на чолі з керівництвом району та представниками депутатського корпусу долучилася до робіт з озеленення та благоустрою територій. Ми надали їм необхідну кількість різноманітних саджанців, проконсультували, як правильно їх висадити, і, звісно, допомогли висадити», – продовжує головний лісничий.

Тепер ялинки, туї, самшити, ялівці, бересклети, кипарисовики та липи, вирощені роменськими лісівниками, прикрашають районний центр і його околиці.

Відтак, було надано 144 саджанці декоративних рослин Роменській міській адміністрації для висадки в міському парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка.

Центр надання адміністративних послуг міста Ромни отримав від лісгоспу 30 саджанців для створення алеї на вулиці Гнідаша.

Загальноосвітня школа №11, Альма матір учнівського лісництва “Совенятко”, отримали саджанці для озеленення пришкільної території.

50 саджанців декоративних рослин було передано сільським радам Роменського району та 20 саджанців декоративних рослин було надано Роменській районній державні адміністрації для створення клумб на центральній вулиці міста.

«До створення клумби у місті Ромни по вулиці Сумській активно долучились Голова Роменської районної державної адміністрації Денис Ващенко, обласні та районні депутати. А Голова Роменської міської територіальної громади Олег Стогній та його заступник Владислав Суходольський висадили понад 140 саджанців у міському парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка», – розповідає про участь керівників району у заходах з озеленення міста Сергій Івашкін.

Поряд з цим, 300 голубих ялинок від роменських лісівників прикрасили вулиці села Беєве Роменського району (раніше – Липоводолинського району) та території об’єктів соціальної сфери: школу, дитячий садочок тощо. Їх придбало у лісгоспі Товариство з обмеженою відповідальністю “Беєве” (керівник Сало Іван Іванович).

«Нам як лісівникам приємно долучитися до такої благородної справи. Дякуємо всім, хто підтримав цю ініціативу. За допомогою таких проектів ми можемо зробити місто, громаду кращою та підвищити екологічну свідомість її мешканців», – підсумовує лісівник.