Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Роменські лісівники підвищують рівень підготовки до гасіння лісових пожеж

Новини лісгоспів 3 Серпня 2021

Пожежа в лісі – це лихо для всієї країни. Адже всі неодноразово спостерігали, як лісові пожежі спопеляли цілі українські села та як нині горять ліси в різних куточках світу.

В останні роки, у зв’язку зі зміною клімату, виникнення лісових пожеж стає явищем неминучим. Тому лісівники повинні бути завжди напоготові. Для цього у Роменському лісгоспі у системі проводиться необхідний комплекс попереджувальних заходів та відпрацьовуються тактичні дії по гасінню лісових пожеж.

Нещодавно роменські лісівники взяли участь у чергових навчаннях.

«До навчань були залучені працівники Роменського лісгоспу, Роменського агролісгоспу, 14 Державної пожежно-рятувальної частини міста Ромни та працівники швидкої медичної допомоги», – коментує коло учасників заходу головний лісничий ДП «Роменський лісгосп» Сергій Івашкін.

«Навчання дають змогу оцінити технічний стан наявної техніки, відпрацювати навички взаємодії по ліквідації лісових пожеж між різними підрозділами та установами, провести аналіз на майбутні придбання технічних засобів, а також, що є найголовнішим, підвищити рівень підготовки особового складу до гасіння лісової пожежі», – переконаний фахівець.

Навчання пройшли за участі очільника голови Роменської районної державної адміністрації Дениса Ващенка. Підсумовуючи захід, керівник району відмітив високий професіоналізм та злагоджені дії всіх учасників навчань.