Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Роменські лісівники підбили підсумки акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Новини лісгоспів 16 Квітня 2019

У Роменському лісгоспі відбулись урочистості з нагоди закриття Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках – 2019». Переможців та лауреатів творчих конкурсів «Людина та ліс» зустрічали працівники лісгоспу та їх підростаюча зміна – вихованці діючого на базі підприємства учнівського лісництва «Совенятко» Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11.

Учасників заходу, а це були учні та вихованці загальноосвітніх та позашкільних закладів м. Ромни, Роменського, Недригайлівського та Липово-Долинського районів Сумської області, привітав та вручив їм заслужені нагороди головний лісничий лісгоспу Іван Примак. А колектив екопросвіти «Ромен-цвіт» – переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти (2019) – порадували учасників свята яскравим виступом.

«Це був другий, заключний етап конкурсу малюнку та твору регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «Лісівники плекають ліс», який зазвичай проходить в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Перший відбувся 4 квітня», – говорить головний лісничий Роменського лісгоспу Іван Примак.

Попередній захід був особливо багатолюдним. Уявіть собі, тоді до центральної садиби лісгоспу з’їхались володарі перших трьох місць у кожній з номінацій з навчальних закладів Недригайлівського, Липово-Долинського та Роменського районів. Тобто тих районів, на території яких розкинулись землі лісового фонду підприємства.

«Всі учасники і переможці залишились задоволені від призів і винагород. З робіт переможців першого туру визначались загальні переможці конкурсу. Їх роботи тепер представлятимуть названі райони на обласному етапі конкурсу», – продовжує головний лісничий.

Серед переможців – майбутні лісівники – члени учнівського лісництва «Совенятко» Владислав Мельник та Евеліна Липка.

Прес-служба ДП «Роменське ЛГ»