Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Роменські лісівники інвестують у нову техніку по догляду за лісом

Новини лісгоспів 13 Квітня 2021

«Основним завданням лісгоспу є створення та вирощування високопродуктивних насаджень, охорона та захист лісу, тому більшість робіт потребують сучасної механізації», – говорить директор Роменського лісгоспу Валентин Жерьобкін.

Саме тому лісгосп приділяє значну увагу оновленню матеріально-технічної бази, придбанню сучасних машин і механізмів. Днями у лісгосп прибуло два новеньких трактора МТЗ-82.1, придбаних за власні кошти підприємства.

«Це інвестиції цього року. Техніка білоруського виробництва обрана не випадково, адже, як показує практика, саме такі трактори успішно використовуються для роботи в лісі, а ще вони прості в експлуатації та доволі недорогі в обслуговуванні», – продовжує керівник.

Ці трактори стануть надійними помічниками роменських лісівників, адже замінять старі трактори, строк експлуатації яких минув, і які вже давно вичерпали свій моторесурс.

Також було придбано додаткове обладнання – гідрозахват для трелювання та складування ділової деревини – пристрій трелювальний безчокерний підсилений ПТБ 4,5 У-2

«Нова техніка допомагатиме нам успішно та вчасно справлятися з лісокультурними роботами, роботами по облаштуванню мінералізованих смуг, трелюванню деревини та заходамипо догляду за лісом», – підсумовує Валентин Жерьобкін.