Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Роменські лісівники допомогли відновити візитівку Ромен

Новини лісгоспів 19 Травня 2020

Місцеві жителі пам’ятають, що колись на в’їзді до центральної частини міста Ромни було встановлено конструкцію з плакатом, який повідомляв про рік заснування міста. Навколо цього плакату був квітник. Це місце по праву вважалося візитівкою Ромен. Та останнім часом воно почало занепадати, заростати бур’янами і вже мало дуже убогий вигляд.

Небайдужа молодь звернулася до Роменського лісгоспу з проханням про допомогу у відновленні цієї інформвційно-квіткової візитівки.

Лісівники на це прохання пристали з радістю, адже як не долучитись до такої благородної справи?!

Головний лісничий Роменського лісгоспу Сергій Івашкін особисто створив розкішний дизайн-проект.

«При створенні проекту були враховані всі нюанси: розташування, кліматичні умови, висота рослин, періоди цвітіння і звичайно ж кольорова гамма. Запроектували висадити клени з формованою кроною, туї західні “Смарагд”, кущики самшиту вічнозеленого, ялину блакитну, форзицію, барбарис Тунберга, рододендрон гібридний “Калсан” та ґрунтопокривні троянди. Всі ці рослини були придбані у розсаднику декоративних порід лісгоспу, адже все це ми вирощуємо», – прокоментував свою ідею Сергій Івашкін.

Лишень стало на погоді – закипіла робота. Лісівники разом з ініціативною молоддю спільними зусиллями втілити проект у життя.

Нехай росте на радість людям, – говорять лісівники, сподіваючись, що така чудова композиція, може слугувати не лише візитівкою міста, а й стати своєрідною рекламою культур, що реалізуються Роменським лісгоспом.