Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Роменське «Совенятко» визнано кращим учнівським лісництвом в Україні

Новини лісгоспів 19 Жовтня 2017

Це визначив ХІ Всеукраїнський зліт учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, що проходив у вересні цього троку в м. Житомир. «Совенятко» – шкільне лісництво, яке діє на базі Роменського лісгоспу Сумського ОУЛМГ.

Лісництво – неодноразовий призер обласних і Всеукраїнських екологічних просвітницьких заходів, з Житомира повернулось додому з Гран-прі. По те, як відбувався зліт і які враження отримали юні любителі природи розповіла керівник учнівського лісництва, директор Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Вікторія Зеленська.

«Зліт проходив на базі Житомирського національного агроекологічного університету протягом трьох днів, 27-29 вересня. Звісно, дуже хвилювалися. Ми не вперше на подібних заходах, але з кожним роком конкуренція помітно зростає. Рівень підготовки учнівських лісництв досить високий. Та й кількість учасників вражаюча. Цього разу за звання кращих боролося 23 команди – 150 учасників з усіх куточків України», – говорить Вікторія Володимирівна.

Змагалися школярі у два етапи: презентація досягнень учнівських лісництв та захист науково-дослідницьких робіт, і в обох етапах роменські школярі показали відмінний результат.

«Вихованка нашого лісництва Катерина Юрченко захищала науково-дослідницьку роботу по впровадженню методу створення сіянців лісової культури дуба черешчатого та сосни звичайної із закритою кореневою системою, що сприяє розширенню весняних термінів робіт із садіння лісу та забезпечує лісовідтворення. Робота була оцінена досить високо. Презентація досягнень лісництва теж була підготовлена у неординарній формі з використанням фото та відео матеріалів. Діти розкуті, артистичні, а головне – щирі, відверті і закохані у природу, тому виступ вийшов жвавий і живий бо пройшов через їх душі. Як результат – висока оцінка журі, про яку ми, звісно, мріяли, але не сподівались», – продовжує керівник учнівського лісництва.

Не сумували на зльоті і самі керівники делегацій. Для них організатори провели тематичну розширену педагогічну нараду. Насичено цікавинками була і культурна програма зльоту. Діти долучилися до створення «Алеї єдності лісівників України», побували у музеї космонавтики ім. С.П.Корольова та на інших пізнавальних екскурсіях.

«Цю перемогу вважаю нашим спільним здобутком», – говорить Вікторія Зеленська, – «Як директор школи щиро дякую учням, батькам, нашим педагогам за якісну підготовку команди до участі у зльоті, а як керівник лісництва дякую нашим шефам за моральну та матеріальну підтримку – директору Роменського лісгоспу Олегу Олександровичу Салову, та, безпосередньо, начальникові обласного управління Віктору Петровичу Чигринцю».

За матеріалами прес-служби ДП «Роменське ЛГ»