Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Про проведення масових заходів у рамках відзначення Міжнародного дня лісового біорізноманіття

Загальні новини 24 Травня 2011

З нагоди відзначення 22 травня 2011 року Міжнародного дня лісового біорізноманіття в загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах області було заплановано і проведено низку заходів, спрямованих на виховання свідомого ставлення до використання, відтворення та охорони лісових ресурсів.
Найбільш активними учасниками заходів були вихованці Білопільського районного ЦДЮТ, Тростянецького районного ПДЮ, Сумського міського ЦЕНТУМ, учні шкіл Великописарівського, Конотопського, Краснопільського, Шосткінського, Ямпільського районів, мм. Лебедин, Суми. Загалом у заходах взяло участь близько 3 тисяч школярів.

Усвідомлення вагомості значення лісів у житті людини та їх збереження діти продемонстрували під час конкурсів плакатів і малюнків «Зелене мереживо Сумщини», виступів агітбригад «Ліс – наше багатство».
У цей день для школярів було організовано тематичні екскурсії екологічними стежками «Рукотворне диво», «Доброго ранку, лісу!»; бесіди, виховні години «Ліс на все життя», «Про що шепотить ліс?», «Дари лісу», «Лісова аптека»; зустрічі з працівниками лісових господарств тощо.
В ековітальнях навчальних закладів було організовано перегляд відеофільму «Доля лісу» з відеотеки ТАСІS.
Юннатами Білопільського районного центру дитячої та юнацької творчості за підтримки працівників лісового господарства було виготовлено та розповсюджено листівки природоохоронного змісту «Знай! Люби! Бережи!».
На Ямпільській районній станції юних натуралістів за участю представників шкільних екологічних центрів та підтримки працівників місцевого лісництва було проведено учнівську конференцію «Ліс у житті людини».
Юні лісівники Шосткинського району спільно з лісничими Собицького лісництва здійснили значну природоохоронну, агітаційну та роз’яснювальну роботу серед місцевого населення щодо охорони лісових комах, організували виставку малюнків «Друзі лісу – мурашки».