Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Привітали ювіляра

Новини лісгоспів 26 Жовтня 2018

Виробнича нарада, яка днями відбулась у Сумському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, розпочалася з приємних моментів. Начальник управління Віктор Чигринець привітав з ювілейною датою – 60-річчям – директора Охтирського лісгоспу Юрія Римаря.

 

 

Народився Юрій Володимирович на Вінничині, у селі Підлісний Ялтушків, Барського району. Свою трудову діяльність розпочав одразу після закінчення Української ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарської академії у 1982 році на півдні України, у Березнеговатській лісомисливській станції Миколаївської області.

 

В Охтирському лісгоспі Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства з 1985 року. На Сумщині свої навички і вміння, здобуті за роки навчання у ВИШі, впродовж десяти років шліфував на всіх ланках лісогосподарського виробництва. Працював майстром лісу, помічником лісничого, інженером по переробці деревини, головним лісничим лісгоспу. З 1995 року – на посаді директора Охтирського підприємства.

 

На сьогодні його трудова діяльність у лісовій галузі перетнула 38-річний рубіж. За цей час його трудова діяльність неодноразово здобувала визнання керівництва обласного, галузевого та державного рівнів.

 

За кропітку працю на відповідальній посаді у 2012 році він був удостоєний Почесного звання «Заслужений лісівник України», також у своєму арсеналі нагород Юрій Володимирович має іменний годинник Голови Державного агентства лісових ресурсів України, Почесну Грамоту Кабінету міністрів України, нагрудний знак «Відмінник лісового господарства», та нагрудний знак «За 20 років бездоганної служби в державній лісовій охороні».

 

Вітаючи ювіляра, начальник управління додав до переліку його нагород Почесні грамоти Державного агентства лісових ресурсів України, Сумської обласної державної адміністрації та Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

До вітань долучилися представники обласного депутатського корпусу. Від імені голови обласної ради Володимира Токаря депутат обласної ради Петро Нечмоня вручив Юрію Римарю відзнаку «За заслуги перед Сумщиною».

 

Колектив Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства долучається до всіх вітань та від щирого серця бажає ювіляру міцного здоров’я та достатку, миру і злагоди.

 

Шановний Юрію Володимировичу! Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а віра, надія та любов завжди будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

 

Нехай доля дарує Вам ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років життя, щедрих і багатих на добро.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба Сумського ОУЛМГ