Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Представники Роменського «Совенятка» побували у школі майбутніх лісівників

Новини лісгоспів 25 Квітня 2017

Представники учнівського лісництва «Совенятко» Роменського лісгоспу Сумського ОУЛМГ взяли участь у триденному агітаційно-ознайомчому навчальному заході для учнів шкільного лісництва, який пройшов в м. Боярка Київської області на базі Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства.

«У заході взяли участь найактивніші представники учнівського лісництва, сподіваємось, майбутні студенти лісового вишу», – коментує поїздку керівник учнівського лісництва, директор Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Вікторія Зеленська.

Майбутні лісівники оглянули лабораторний та лекційний фонд інституту, а також Музей лісових звірів і птахів, побачили сучасне обладнання компанії «Shtill» та «МоторСіч» на кафедрі технології лісогосподарського виробництва. А також мали змогу поринути у казкову красу Ботанічного саду НУБіП України та побувати у розсаднику лісових культур, де ознайомились із сучасними умовами вирощування садивного матеріалу та догляду за ним.

«До уваги дітей була представлена змістовна доповідь заступника директора ННІ ЛіСПГ, доцента Совакова О. В. стосовно багатовікової історії як інституту, так і Національного університету біоресурсів і природокористування України. Досить цікавою була інформація школярам щодо квоти державних замовлень в порівнянні з рештою вишів України, щодо чисельного науково-педагогічного складу інституту та перспективи отримання якісної освіти, що є досить вагомим чинником для майбутніх студентів», – говорить Вікторія Володимирівна. – «Поїздка насичена, надзвичайно цікава і корисна. Зачасту, саме такі профорієнтаційні заходи відіграють для дітей вирішальну роль в період визначення з місцем навчання».

За матеріалами прес-служби ДП «Роменське ЛГ»