Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Працюйте системно і виважено на розвиток галузі та кожного лісогосподарського підприємства, – Володимир Бондар під час зустрічі з лісівниками Буковини

Актуально 18 Липня 2018

Розгляд нагальних практичних питань діяльності галузі та означення напрямків її подальшого системного розвитку був у центрі уваги під час робочої поїздки заступника Голови Держлісагентства Володимира Бондаря на Буковину.

Йшлося, зокрема, про посилення охорони держлісфонду Чернівецької області за допомогою оснащених на сучасному технічному рівні мобільних бригад оперативного реагування. У Чернівецькій області таких бригад на сьогодні сім.

«Найближчим часом усі рейдові машини повинні мати GPS-навігацію, і це стосується не тільки Буковини, – наголосив Володимир Бондар. – Це посилить контроль за їхньою роботою, дозволить її активізувати, а отже – підвищити результативність. Ефективна боротьба з порушниками лісового та природоохоронного законодавства – одне з наших найголовніших завдань».

Володимир Бондар з приємністю відмітив налагодження системної роботи на рівні ЧОУЛМГ з приходом в управління його нинішнього начальника Віктора Сахнюка. За словами заступника Голови Держлісагентства, це вже дало позитивні результати в усіх напрямках ведення лісового господарства. «Робота керівництвом управління виконана колосальна», – підкреслив Володимир Бондар.

Водночас, серйозні критичні зауваження прозвучали на адресу окремих держлісгоспів області. «Державні підприємства – обличчя галузі, а для лісистих областей – основа економіки, почасти єдине джерело наповнення місцевих бюджетів територіальних громад, і ми повинні виправдовувати надану нам довіру у використанні природних ресурсів, у першу чергу високими фінансово-економічними показниками», – наголосив Володимир Бондар.

Серед позитивних прикладів керівник галузі відмітив роботу Сокирянського держлісгоспу: «Мав нагоду наочно переконатися в належній організації діяльності підприємства з боку його директора, що дає високі економічні та фінансові результати».

Володимир Бондар наголосив на персональній відповідальності керівників держлісгоспів за роботу очолюваних ними трудових колективів. Об’єктивній оцінці кожного керівника сприятиме, зокрема, і запровадження в галузі новітньої електронної системи бухгалтерського обліку.

«Ми будемо аналізувати роботу кожного підприємства, кожний виробничий сектор. Працюйте системно і виважено – тоді ваша робота принесе усім бажаний результат і буде належно оцінена», – звернувся Володимир Бондар до присутніх на нараді директорів державних лісогосподарських підприємств області.

Володимир Бондар відмітив також, що сьогодні лісівники Буковини мають одностайну підтримку з боку місцевої влади – виконавчої та представницької одразу, що не так часто можна побачити в інших областях. Є також підтримка громадських організацій.

«За таких умов, з новим керівництвом обласного управління Буковина зможе розкрити увесь свій потужний лісогосподарський потенціал», – зазначив Володимир Бондар.

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ