Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Працівники Охтирського держлісгоспу придбали для  бригади «Холодний Яр» всюдихід

Новини лісгоспів 8 Вересня 2022

Саме 93-тій окремій механізованій бригаді «Холодний Яр» Сумщина завдячує за звільнення від окупації. Запеклі бої за Тростянець чи звільнення Охтирки – все це незламні воїни «Холодного Яру».

Місцеві люди пам’ятають, які переживали почуття в перші дні після де окупації. І як у вдячність за визволення несли воїнам харчі, на які й самі були не багаті. Ділилися всім, чим могли, бо розуміли, що перемога над ворогом – це спільна мета і досягти її можна лише спільними зусиллями.

У підтримку та у безмежну вдячність холодноярівцям, охтирські лісівники неодноразово допомагали їм матеріальними та технічними засобами. Нещодавно ж передали бригаді новий всюдихід, придбаний за кошти працівників лісгоспу.

Щоб подякувати лісівникам за підтримку, до підприємства завітали представники особового складу військової частини.

 «У цей нелегкий для нашої країни час кожний українець з гордістю усвідомлює, що він є частиною душі Українського народу, нашої вільної та незалежної держави і саме Ви є величним прикладом цього. Нехай яскравий вогонь у Вашій душі ніколи не згасне на благо миру та процвітання нашої Єдиної України. Слава Україні!», – звернулись військові зі словами вдячності до охтирських лісівників.