Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Питання реформування лісової галузі обговорили на зборах трудового колективу у Сумському лісгоспі

Новини лісгоспів 12 Жовтня 2020

Нагальне та складне питання реформування лісової галузі. Над ним вже не один рік працюють та дискутують в колах науковців і практиків та з тривогою чекають в колективах лісгоспів.

Днями про це говорили і у Сумському лісгоспі. Зустріч відбулась на свіжому повітрі з дотриманням санітарних норм на території Могрицького лісництва.

Презентував суть запропонованих нововведень голова Сумської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Михайло Шпакович.

В першу чергу обговорили особливості оподаткування лісогосподарських підприємств. Адже від цього залежить можливість матеріального забезпечення на виробництві та рівень заробітної плати працівників. Важливий аспект реформування – зміна структури управління, яка полягає у розділенні дозвільних, виробничих та контролюючих функцій.

Працівників хвилювало питання широкого залучення приватних підприємців до лісогосподарських робіт. Чи не призведе це до скорочення робочих місць на державних підприємствах, втрати стажу та соціального забезпечення? Адже в сільській місцевості лісогосподарські підприємства забезпечують робочі місця, підтримують інфраструктуру.

Михайло Шпакович запевнив присутніх у намірах профспілки твердо відстоювати інтереси трудових колективів.