Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Підготовку до пожежонебезпечного періоду роменські лісівники проводять новопридбаною технікою

Новини лісгоспів 8 Квітня 2021

Поновлення мінералізованих смуг, що слугують бар’єром для розповсюдження вогню, роменські лісівники проводять новопридбаним дисковим агрегатом типу АГ.

Це цьогорічні інвестиції лісгоспу у розвиток виробничої бази. Дане обладнання також планують використовувати для догляду за лісовими культурами в міжряддях.

«Агрегат призначений для обробки грунтів всіх типів човниковим способом, завдяки якому створюється оптимальна природна структура грунту., зберігається грунтова волога. Це сприяє зростанню рослин», – коментує переваги придбання головний лісничий Роменського лісгоспу Сергій Івашкін.

За словами фахівця, агрегат об’єднує у собі функції плуга, лущильника, культиватора і дискової борони. Завдяки цьому забезпечується рівномірний розподіл органічних добрив по всій глибині оброблюваного шару грунту з подрібненням і закладенням рослинних залишків у грунт, що підвищує його стійкість до ерозійних процесів і збільшує здатність вбирання вологи.

Також агрегат може комплектуватися з висіваючим адаптером, що одночасно дозволяє проводити обробку грунту і розкидати мінеральні добрива або сіяти сидерати.