Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Перш за все, подбаємо про чистоту навколо себе, – Олександр Плужников, директор Середино-Будського лісгоспу

Новини лісгоспів 21 Квітня 2021

Щороку після сходження снігового покриву ліси відкривають не досить привабливий вигляд, оголюючи сміття, що залишають після себе несвідомі відпочивальники.

Не дивлячись на численні звернення та прохання лісівників прибирати за собою у місцях відпочинку, громадяни продовжують забруднювати ліс побутовими відходами (пластиком, склом, поліетиленом, консервними банками тощо).

Підсумковий день акції «Створюємо ліси разом», суботу, 17 квітня, на чолі з директорм Олександром Плужниковим працівники Середино-Будського лісгоспу присвятили заходам з благоустрою та прибирання.

Участь у них взяли працівники всіх, без винятку, лісництв та структурних підрозділів лісгоспу: цеху переробки деревини, гаража, нижнього складу та адміністративного апарату.

«Працівники провели генеральне прибирання садиби лісгоспу, лісництв та прилеглих територій: прибрали сухе листя, обкопали та провели обрізку дерев і кущів, упорядкували клумби, створили нові квітники, зібрали та винесли велику кількість сміття з рекреаційних зон та зон загального відпочинку, очистили узбіччя закріпленої частини дороги міста», – коментує проведені заходи директор лісгоспу Олександр Плужников.

«Кожен повинен розуміти, що чистота навколишнього середовища залежить саме від нього. Тому перш за все, подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо залишатись осторонь, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука не лише краси нашого рідного краю, а й здоров’я кожного особисто», – говорить директор.

Колектив ДП”Середино-Будське лісове господарство” закликає всіх громадян бути чемними до природи й не смітити в лісі, а при відвідуванні лісових рекреаційних зон відноситись з повагою до праці лісівників і прибирати за собою сміття!