Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Охтирські лісівники планують заліснити на 100% не лише минулорічні зруби, а й цьогорічні 

Новини лісгоспів 25 Березня 2020

Кращим часом для садіння лісу є весна: в грунті багато вологи, температура грунту і повітря підвищується поступово, інтенсивно росте коріння рослин. Весняне садіння забезпечує кращу приживлюваність та розвиток рослин.

Не зволікає з садінням і Охтирський лісгосп. Охтирські лісівники планують заліснити на 100% не лише минулорічні зруби, але й цьогорічні.

Загалом запланована на цьогорічну весну площа відновлення лісу становить близько 50 га.  За відносно короткий термін вже встигли посадити 37 га молодих соснових та дубових насаджень, це до 150 тисяч штук сіянців, вирощених у власних розсадниках лісгоспу.

«Складність роботи полягає в тому, що після рубки висаджувати саджанці трактором практично неможливо. Доводиться все робити вручну, старим перевіреним способом – садіння під меч «Колесова». Техніка лише розпушує грунт, решта – це робота людини. Лісівники – це як військові, мають нести свою вахту. Працюємо у лісі з дотриманням рекомендацій лікарів», – коментує роботи з посадки лісу директор Охтирського лісгоспу Юрій Римар.

Садіння лісу триває. А тим, хто сьогодні може принести найбільшу користь і собі і державі, якщо лишиться вдома, охтирські лісівники радять це зробити.

За інформацією прес-служби ДП «Охтирське ЛГ»