Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Охтирські лісівники висадили ліс біля самісінького кордону з рф

Новини лісгоспів 10 Червня 2022

Лісові масиви більшості держлісгоспів Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства межують з країною-агресоркою. Загальна протяжність державного кордону з рф складає понад 560 км. У зоні 50 км від кордону проведення лісогосподарських робіт заборонено. Перебування, за потреби, у цій зоні лісівників можливе лише за згодою з ЗСУ.

Лісові масиви Солдатського лісництва Охтирського держлісгоспу віддаляє від кордону лише 6 км. Попри це, отримавши відповідні дозволи, лісівники виконали заплановані на весняну лісокультурну кампанію обсяги посадок лісу та провели інші лісокультурні роботи.

«Солдатське лісництво виконало план з весняної посадки лісу на 100%. Було висаджено 22,2 га лісових культур та на площі 51,1 га проведено доповнення лісових культур попередніх років», – коментує результати лісокультурної кампанії інженер з лісових культур Охтирського лісгоспу Олександр Назаренко.

Потурбувались охтирські лісівники і про осінню кампанію з висадки лісу у Солдатському лісництві. Вже підготували під висадку 10,1 га ґрунту.

Говорять, що на плідну роботу їх надихає віра у перемогу.

Все буде Україна!