Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Новорічні деревця сумських лісгоспів «взяли участь» у ярмаркових заходах

Загальні новини 28 Грудня 2019

У переддень новорічного свята, суботу, 28 грудня, на центральній площі обласного центру розгорнув роботу Новорічно-Різдвяний ярмарок.

Свою лісову продукцію привезли на продаж п’ять лісогосподарських підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.

«У ярмаркових заходах взяли участь Лебединський, Роменський, Тростянецький, Охтирський та Сумський лісгоспи. В основному, пропонували покупцеві сосну звичайну. Продавали деревця за ціною виробника. Метрову сосну можна було придбати за 50 грн.», – говорить начальник відділу лісового господарства Сумського ОУЛМГ Анатолій Омельченко.

 

Вибагливі покупці могли придбати і більш екзотичні різновиди хвойних: сосну зі сформованою кроною та ялинку з закритою кореневою системою ( у горщику). Такий товар привезли на ярмарок роменські лісівники.

«Роменський лісгосп спеціалізується на вирощуванні декоративних видів рослин, займаються вони і фігурною стрижкою дерев. Тому вирощені ними хвойні мають спеціально сформовану крону, що додає деревцю додаткової пишності», – коментує Анатолій Омельченко.

Довго рекламувати свій товар сумським лісівникам не довелося. Машини підприємств ледве встигали заїхати на пункти призначення, як на них вже чекали черги людей. Такий ажіотаж покупці пояснювали тим, що новорічні деревця, вирощені місцевими лісогосподарськими підприємствами, якісні, екологічно чисті, бо вирощені у місцевих лісах, і останнє, а можливо, і найголовніше, – доступні за ціною.

Всього у передноворічний період цього року сумські лісгоспи реалізували понад 52 тис. новорічних ялин та сосен.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ