Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Не жіноча справа в жіночих руках

Новини лісгоспів 11 Березня 2020

Із нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру ДП «Глухівський лісгосп» долучився до акції «Жінка в лісовій галузі».

Нашою героїнею стала машиніст баштового крану цеху переробки деревини Ірина Науменко. Здавалося б, зовсім не жіноча робота у руках пані Ірини, але, за словами колег, вона чудова справляється з поставленими перед нею завданнями.

Ірина народилася 14 грудня 1979 року в селі Дунаєць Глухівського району Сумської області в родині вчителя фізичної культури та вихователя дитячого садочка. Закінчила Глухівське медучилище за спеціальністю медична сестра. За фахом, з невідомих причин, робота не склалася. Мабуть, душа бажала чогось абсолютно протилежного… Потім у неї народилася донечка, коли дівчинці вже виповнилося три рочки, Ірина вже не хотіла сидіти вдома, а тому почала шукати роботу. Працювати в лісгоспі почала верстатницею. З часом начальник цеху запропонував вивчитися на машиніста баштового крану… Вона погодилася та ні разу не пошкодувала про це.

Робота дуже подобається, але потребує великої уваги та відповідальності не лише за себе, а й, особливо, за колег, які працюють внизу, –ділиться враженнями від роботи Ірина Науменко. – А коли є вільна хвилина, я просто споглядаю на світ з висоти пташиного лету та радію життю.