Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

Наше завдання повністю забезпечити всі потреби населення у дровах, – Віктор Чигринець

Загальні новини 31 Серпня 2022

У ході виїзної колегії Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, яка днями відбулась на базі Краснопільського та Тростянецького держлісгоспів, чільне місце відвели питанню заготівлі дров для населення, які перед прогнозовано складним зимовим сезоном набули для людей статусу стратегічного запасу.

У своєму інтерв’ю каналу AТV начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець наголосив:

«Наше завдання як лісівників повністю забезпечити всі потреби населення у дровах. За 7 місяців цього року люди уже придбали 75 тис кубометрів. До кінця року ми повинні ще заготовити не менш як 50 тис кубометрів. Звісно, люди хочуть, аби ці дрова завезли до них у двір, тому що транспорт сьогодні дорогий, його не вистачає. По продажі дров з лісу черги немає, а по продажі із завезенням у двір черга є, але до зими ми забезпечимо всіх. Поставлене завдання перед кожним лісництвом, їх у нас 58, і ми прикладаємо всіх зусиль, аби людина, яка звертається, щоб придбати дрова, була задоволена нашою роботою».