Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Народний депутат Верховної Ради України Ігор Молоток відвідав Грузчанський цех переробки деревини

Новини лісгоспів 16 Серпня 2016

В рамках перебування в державному підприємстві «Кролевецьке лісомисливське господарство» Сумського ОУЛМГ народний депутат Верховної Ради України Ігор Молоток відвідав Грузчанський цех переробки деревини.


{gallery slider=boxplus.carousel}materials/2016/08/161{/gallery}

Рік потому на підприємстві модернізували процеси переробки, встановивши автоматизовану лінію польського виробника по виготовленню пиломатеріалу, чим в рази збільшили виробничі потужності підприємства. ЇЇ роботу прокоментував народному обранцеві начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець: «Нова лінія зручна і проста у обслуговуванні, налаштовується на розпил деревини різних груп діаметрів «14-16 см», «18-20 см», «22-24 см», на ній повністю автоматизовані процеси подачі деревини та видалення відходів. За робочу зміну в середньому вона випускає до 35 м3, що в місяць дає понад 700 м3, в порівнянні – наша стара лінія могла освоїти лише 21 м 3, як бачимо, збільшення власних потужностей переробки суттєве».

Модернізація підприємства обійшлася минулого року господарству у 3,5 млн. грн. та повернути інвестовані у виробництво кошти лісгосп розраховує вже найближчим часом.

Перебуваючи на підприємстві, Ігор Молоток відзначив високу культуру виробництва та економічний підхід до справи господарювання. Він зазначив, що інвестиції у розвиток власного підприємства – це, насамперед, додаткові робочі місця, що є прямо пропорційним збільшенню обсягів податкових платежів, а це покращення соціальної складової, як окремих громадян, так і суттєва підтримка економіки регіону в цілому.