Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

На засіданні колегії Сумського ОУЛМГ розглянули питання готовності лісгоспів до осінньо-зимового періоду

Загальні новини 31 Жовтня 2016

«Стабільність роботи підприємств в осінньо-зимовий період залежить від тепло забезпечення адміністративних та виробничих приміщень, створення належних умов праці в цехах, майстернях, лісництвах, взагалі всіх ділянках лісогосподарського виробництва. Згідно діючого законодавства України та вимог нормативних документів температура повітря в цих приміщеннях і на об’єктах повинна бути не нижча +18 градусів», – наголосив на засіданні колегії начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець.


{gallery}materials/2016/10/313{/gallery}

По питанню готовності державних підприємств управління до роботи у осінньо-зимовий період доповів головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів та маркетингу Сумського ОУЛМГ Віктор Селезень.

Він відзначив позитивну роботу всіх лісгоспів по підготовці до осінньо-зимового періоду 2016-2017 року. На підприємствах управління налічується 23 котельні, які й забезпечують теплом основні технологічні процеси, де встановлено 85 котлів. Загальна площа обігріву становить майже 100000 м2 виробничих, адміністративних та житлових приміщень. Останніми роками лісгоспи провели значну роботу по реконструкції котелень, встановивши котли, що працюють на тирсі та відходах дерево переробки. Тирсу накопичують впродовж літнього сезону у збудовані на ці цілі власні тирсо сховища. Це заощаджує до 5 млн.м3 газу в рік. Поряд з цим, використання для опалення альтернативних видів опалення робить виробництво безвідходним. Заощаджені ж на опаленні кошти підприємства використовують на капітальні інвестиції.

Прес-слубжа Сумського ОУЛМГ