Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

На заняттях учнівського лісництва «Дружба» побували незвичайні гості

Новини лісгоспів 24 Вересня 2020

У Великобобрицькому лісництві Краснопільського лісгоспу вже багато років успішно функціонує ще однин надзвичайно важливий підрозділ – шкільне лісництво «Дружба».

Школярі збирають і висівають насіння на розсаднику, допомагають у вирощуванні та висаджуванні сіянців, доглядають за лісовими культурами та паралельно проводять дослідницьку роботу.

А ще, являються чудовим прикладом для інших, бо одним із напрямків роботи шкільного лісництва є пропагандистська та роз’яснююча робота серед населення. Опікується роботою шкільного лісництва Валентина Трубанова. Гарною практикою стало проведення уроків на відкритому повітрі, тим паче, що функціонуюча «Лісова школа» просто спонукає вивчати щось нове.

22 вересня такий урок відбувся безпосередньо на базі Великобобрицького лісництва.

Учні дізналися багато цікавого про ліс та його мешканців, ознайомилися з історією заснування свого, шкільного лісництва, побували на розсаднику та відвідали теплиці і апібудинок. Прийшов ще один учень – кіт, який, вмостившись на «стілець для двієчника», уважно слухав лекцію. Через тридцять хвилин почали відволікати білки, які плигали на березах як раз над головами дітлахів, та ще метелики… та ще бджоли…

Врешті решт папірці відклали, і пішли до молодих дубків, які дітлахи допомагали сапати все літо. А потім, ознайомилися з новим напрямком – вирощуванням малини, лохини і полуниці. Ну, і, звичайно, куштували…