Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

На святі Останнього дзвоника Роменський лісгосп отримав грамоту

Новини лісгоспів 29 Травня 2017

На святі Останнього дзвоника Роменському лісгоспу вручили Почесну грамоту. Так висловили шефам свою вдячність діти, батьки та вчителі Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 за підтримку та дієву участь у житті навчального закладу.

Нагадаємо, що в стінах саме цієї школи діє одне з кращих учнівських лісництв області – «Совенятко» – неодноразовий переможець Всеукраїнських та міжнародних екологічних конкурсів. Цього року “Совенятко” представляло Сумщину на Всеукраїнському конкурсі колективів екологічної просвіти в м. Полтава , звідки повернулось володарем І місця.

«Завдячуючи постійній підтримці Роменського лісгоспу, кращі члени учнівського лісництва «Совенятко» мали змогу пройти триденне навчання в Центрі перепідготовки лісівників України в м. Боярка. А ще найактивніші члени учнівського лісництва відзначені відпочинком у таборі скаутського типу, який за кілька днів вже починає свою роботу на Чернігівщині. Тому адміністрація школи та батьківський комітет Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 нагородив на святі Останнього дзвоника Почесною грамотою колектив ДП “Роменський лісгосп” за співпрацю та матеріальну підтримку творчо-обдарованої молоді», – говорить директор школи Вікторія Зеленська. Представляв на святі колектив підприємства головний лісничий Роменського лісгоспу Іван Якович Примак.

Окрасою ж свята став виступ агітбригади “Ромен-цвіт” учнівського лісництва “Совенятко”, з яким вони представляли Сумщину на цьогорічному Всеукраїнському конкурсі колективів екологічної просвіти в м. Полтава. У своєму виступі діти презентували роботу учнівського лісництва та партнерську співпрацю з ДП “Роменський лісгосп”.

Отримавши дитяче визнання, лісівники в боргу не лишились. У вдячність за дієву співпрацю лісгосп подарував «Совенятку» подорож у перлину українського полісся – «Соколиний хутір».

За матеріалами прес-служби ДП «Роменське ЛГ»