Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

На Сумщині додалося більше ніж півмільйона дерев

Актуально 26 Жовтня 2021

Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом», що проходить в рамках заходів програми Президента «Зелена країна», впевнено крокує Сумщиною. 

На сьогодні учасниками заходів акції стали близько 1500 чоловік, з яких 1100 чоловік – представники учнівської і студентської молоді, громадських організацій, депутатських формувань, органів влади та мас-медіа, решта – працівники лісогосподарських підприємств області.

Як результат спільної праці – 563 тисячі дерев, з них 401 159 висадили державні лісогоподарські підприємства, що координуються Сумьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства, та 162 000 – лісові господарства  Сумиоблагролісу. Загалом заліснено дещо більше 100 га.

Найбільші площі лісів додалися у Сумському – 38 га та Краснопільському – 28,5 га держлісгоспах. 

Лебединські лісівники спільно з громадськістю створюють нові ліси на землях, прийнятих у цьому році від місцевих громад. Загальна площа ділянки 15,9 га. 

Поряд зі створенням лісів лісівниками проводиться ряд інших заходів: озеленення шкіл, дитячих садочків тощо, створюються паркові зони, висаджуються алеї, закладаються фруктові сади. 

Сумські держлісгоспи відкриті для екскурсій на підприємство і з задоволенням приймають відвідувачів, проводять різноманітні просвітницькі заходи. 

Надійні і активні помічники лісівників у заходах акції  – вихованці учнівських лісництв. Діти допомагають у зборі лісового насіння, з задоволенням долучаються до трудових десантів з прибирання лісових територій та створення лісів.

Загалом для громадськості було організовано і проведено:

11 тематичних уроків;

2 конкурси малюнків;

15 заходів з озеленення навчальних закладів;

6 заходів з прибирання лісових масивів;

1 прес-тур;

7 заходів зі створення парків, алей та садів;

25 заходів з висадки лісів.

Акція «Створюємо ліси разом» продовжується. 

Нагадуємо, що будь-хто може стати її учасником. Як це зробити? Обирайте зручний для себе спосіб:

Заповніть форму реєстрації на сайті https://zelenakraina.gov.ua/

Або зверніться у найближчий лісгосп. Контактні номери по кожному підприємству вказані на сайті обласного управління: https://sumylis.gov.ua/do-vidoma-gromadskosti/

Створюємо ліси разом!