Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

На Сумщині затримали браконьєрів

Загальні новини 21 Липня 2016

altКримінальною справо завершилось нічне «полювання» для групи браконьєрів на Сумщині. Зловмисники не вперше орудували в угіддях мисливського господарства «Суми». Та цього разу, їх «апетит» перевершив всі межі. Від кулі зловмисників постраждали два самця благородного оленя віком 6 -7 років. Дякуючи оперативному реагуванню всіх зацікавлених служб, злочин таки вдалося викрити.

«Вчора близько першої години ночі поступив сигнал, що в мисливських угіддях господарства зафіксовано якийсь рух. Схопити злодіїв «на гарячому» не вдалося. Та свіжі сліди виявили їх місце знаходження», – прокоментував пригоду директор державного підприємства мисливське господарство «Суми» Анатолій Литвин.

Одного із браконьєрів – володаря транспортного засобу, що був задіяний у злочинній операції, знайшли в його приватній садибі, неподалік обласного центру у селі Кияниця Сумського району. Тут же знайшли і тушки вбитих тварин, які вже були розчленовані і спаковані по пакетах для тривалого зберігання. Окремо виявили мисливські трофеї.

Затриманий назвав інших членів угрупування, а слідчо-оперативна група Сумського райвідділу поліції вилучила  всю здобич і засоби її добування: 35 пакетів м’яса, роги та копита, рушницю і автомобільний засіб.

По даному факту злочину порушено кримінальну справу. Тепер горе-браконьєрам загрожує до 3 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

alt

alt

Прес-служба Сумського ОУЛМГ