Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

На Сумщині збиралися фахівці лісгоспів по роботі з громадськістю

Загальні новини 1 Лютого 2018

Днями, у Сумському обласному управлінні лісового та мисливського господарства пройшов навчальний семінар для спеціалістів підприємств, відповідальних за роботу з громадськістю та засобами масової інформації.

Відкрив роботу семінару перший заступник начальника управління Віталій Ігнатченко. Він зосередив увагу учасників заходу на важливості їх діяльності, адже формування позитивної громадської думки про роботу лісівників залежить саме від фахової підготовки спеціалістів на місцях.

«Нині на телебаченні, в інтернеті та друкованих ЗМІ маса матеріалів про роботу лісівників. На жаль, далеко не всі вони позитивного змісту. Тому ваша задача на місцях нести в маси правдиву інформацію про діяльність підприємств. Доводити до відома громадськості все, що відбувається в системі нашої галузі. А нам є про що говорити. Підприємства працюють продуктивно, динамічно. Виробнича програма виконується з перевиконанням планових показників. На всіх ланках виробництва впроваджуються новітні технології. Повною мірою і вчасно сплачуються податки до бюджету. І цей перелік можна продовжувати і продовжувати», – наголосив Віталій Ігнатченко.

У роботі семінару також взяв участь голова Громадської ради, що діє при управлінні, Михайло Шпакович. Він звернув увагу спеціалістів на необхідність систематичного інформування громадськості про проведення санітарно-оздоровчих та інших заходів у лісах, особливо у тих лісових масивах, що примикають до житлових територій.

У ході практичної частини семінару фахівці мали змогу ознайомитись з сучасними методами та технологіями розробки офіційних веб-сайтів, дістати перелік ЗМІ, що працюють в межах області, та їх можливості виходу на широкий інформаційний простір. Отримали глибокий аналіз та ряд рекомендацій щодо роботи особистих інтернет-ресурсів тощо. Насамкінець виробили спільну стратегію діяльності у поточному
році.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ