Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

На Сумщині відбувся пленум профспілки

Загальні новини 15 Лютого 2018

У четвер, 15 лютого, голови профспілок лісогосподарських підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства зібралися в обласному центрі, щоб обговорити підсумки виконання колективних договорів за 2017 рік та укладання договорів на поточний календарний рік.

З доповіддю про це виступив голова обкому профспілки Михайло Шпакович.

Він поінформував, що впродовж січня – першої декади лютого на всіх лісогосподарських підприємствах області відбулись профспілкові конференції. Всі вони пройшли на високому організаційному рівні, за участі начальника управління та його заступників. Загалом у роботі конференцій взяло участь 479 делегатів.

Взаємних протиріч і претензій роботодавців і профкомів по виконанню у 2017 році колективних договорів – не було. Роботодавці, в особі директорів підприємств, організували виробничий процес належним чином. Як результат, усі державні підприємства управління виробничі програми 2017 року виконали.

Голова обкому профспілки відмітив належне виконання адміністраціями лісгоспів зобов’язань щодо створення належних умов праці, дотримання державних гарантій з оплати праці, оздоровлення працівників та їх сімей та ін..

«На створення постійних робочих місць та покращення умов праці лісгоспи спрямували 9,5 млн. грн.., що у 3,3 рази більше ніж передбачалось колективними договорами. 616 чоловік було оздоровлено, з яких 230 – це діти працівників лісгоспів. На ці цілі лісгоспи спрямували 2,9 млн. грн.., що на мільйон більше ніж у 2016 році», – зазначив Михайло Шпакович.

Також голова обкому профспілки відзначив плідну роботу профспілкових комітетів по організації культурно-масових заходів на підприємствах, а також їх участь у загальнообласних заходах.

«Це акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», конкурс професійної майстерності «Кращий лісоруб», спартакіада з лісівничого багатоборства, трудове суперництво тощо. Ці заходи згуртовують наші колективи. Приємно констатувати, що байдужих у нас немає, всі лісгоспи беруть у них активну участь. За минулий рік на ці цілі було загалом спрямовано понад 5,4 млн. грн..», – зазначив Михайло Миколайович.

У ході пленуму голови профспілок висловили стурбованість, що праця трудових колективів області часто піддається необґрунтованим звинуваченням необізнаних у лісівничій справі горе-активістів.

У завершенні виробили ряд колегіальних рішень, що стосуються взаємного виконання покладених колективними угодами на роботодавців та профспілкові комітети функцій. Зокрема, створення безпечних умов праці та забезпечення повного пакету соціальних гарантій, що є запорукою якісного виконання виробничої програми.

Зголосилися активізувати роботу з оздоровлення працівників та їх сімей. А також, з метою формування об’єктивної думки про роботу лісогосподарських підприємств області, разом з адміністраціями підприємств вести широку інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадськості щодо ведення лісогосподарської діяльності.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ