Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

На Сумщині проходить акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Загальні новини 29 Березня 2017

В області проходить Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Вона стартувала у Міжнародний день лісу, 21 березня, і триватиме до Дня довкілля, 15 квітня. До участі в Акції вже долучились більше тисячі чоловік, серед яких школярі, студентська молодь, представники владних структур та громадських організацій.

Найбільш активно представників громадськості у Роменському (335 чол.), Сумському (178 чол.), Свеському (108 чол.) та Середино-Будському (105 чол.) лісгоспах.

Лідерами по залученню до Акції учнівської та студентської молоді на сьогодні визначились Роменський (300 чол.), Середино-Будський (60 чол.) та Глухівський (48 чол.) лісгоспи.

Найбільше – 5 га лісових насаджень – представники громадськості висадили у Свеському лісгоспі.

Для посадки лісу використовують сіянці, вирощені у власних розсадниках підприємств. Головною лісовідновлюючою породою є сосна звичайна, також висаджують дуб звичайний, ялину, модрину, вільху та березу.

Поряд з цим, активно проходять заходи з благоустрою територій. Найбільшу кількість заходів допомогли організувати Сумські та Глухівські лісівники.

На сьогодні в області участь в Акції взяло 1034 чоловіки, які допомогли відновити лісівникам до 19,4 га лісових насаджень.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ