Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

На Сумщині продають новорічні деревця

Загальні новини 11 Грудня 2018

Лісогосподарські підприємства Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства розгорнули кампанію з продажу новорічних деревець й за кілька днів встигли реалізувати понад 7,5 тис. шт. лісових красунь.

Середня реалізаційна ціна, яка в області склалася на ялинковому ринку, становить 45,7 грн. за метрову ялинку. Лідирують у продажу північні лісгоспи: Глухівський, Свеський та Середино-Будський. Тут встигли продати відповідно 2 тис. шт., 1,6 тис. шт.. та 1 тис. шт. новорічних деревець. Загальний дохід від реалізації новорічного товару по всіх підприємствах управління склав 344 тис. грн.

Поки що новорічні деревця продаються оптовими партіями. За словами лісівників, вони вирушають створювати атмосферу новорічного свята у південні регіони України. Роздрібна торгівля набере найбільшої активності в останню декаду грудня.

Всього в передноворічний період сумські лісгоспи планують реалізувати 47 тис. шт. новорічних деревець, вирощених саме на ці цілі на спеціально створених плантаціях.

Ялинки від лісівників відзначені спеціальною стрічкою з кодом, за яким можна легко перевірити її походження.

Нагадаємо, у передноворічний період 2018 року сумські лісівники реалізували близько 52 тис. шт. новорічних деревець та отримали за новорічний товар 2,3 млн. грн.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ