Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

На Сумщині продають новорічні деревця

Загальні новини 6 Грудня 2019

Лісогосподарські підприємства Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства розгорнули кампанію з продажу новорічних деревець й за кілька днів встигли реалізувати понад 21 тис. шт. лісових красунь.

Середня реалізаційна ціна, яка в області склалася на ялинковому ринку, становить 49,1 грн. за метрову ялинку. Лідирують у продажу північні лісгоспи: Глухівський та Середино-Будський. Тут встигли продати відповідно 6,7 тис. шт. та 3,5 тис. шт.. новорічних деревець. Загальний дохід від реалізації новорічного товару по всіх підприємствах управління склав дещо більше мільйона гривень.

Поки що новорічні деревця продаються оптовими партіями. За словами лісівників, вони вирушають створювати атмосферу новорічного свята у південні регіони України. Роздрібна торгівля набере найбільшої активності в останню декаду грудня.

Всього в передноворічний період сумські лісгоспи планують реалізувати 45 тис. шт. новорічних деревець, вирощених саме на ці цілі на спеціально створених плантаціях.

Ялинки від лісівників відзначені спеціальною стрічкою з кодом, за яким можна легко перевірити її походження.

Нагадаємо, у передноворічний попереднього року сумські лісівники реалізували 44,5 тис. шт. новорічних деревець та отримали за новорічний товар 2,3 млн. грн.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ