Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

На Сумщині популяція зубра збільшується

Загальні новини 11 Лютого 2021

Про це повідомив заступник начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Леонід Бут за підсумками проведеного у Конотопському лісгоспі зимового обліку мисливських тварин.

У порівнянні з минулим роком популяція зубра збільшилася на 10 особин і становить 64 голови. Прогнозується позитивна динаміка і по інших видах лісових мешканців.

Нагадаємо, у даний час у мисливських угіддях області проходить щорічний зимовий облік мисливських тварин. Вже провели облікові роботи у мисливських угіддях Глухівського, Конотопського, Краснопільського, Кролевецького, Роменського і Свеського лісогосподарських підприємств та ряді мисливських угідь структури УТМР.

Для об’єктивності роботи у групах по обліку працюють фахівці Сумського ОУЛМГ, державної лісової охорони, представники Департаменту екології та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації, державної екологічної інспекції, органів місцевого самоврядування та громадськості. Проводиться облік, в основному, методом підрахунку тварин по слідах, а достатній рівень снігового покриву дає можливість забезпечити необхідну точність облікових даних. Завершить роботи по області планують вже на наступному тижні.