Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

На Сумщині конкурс «Людина та ліс» підбив підсумки

Загальні новини 15 Червня 2018

Кожного року червень згуртовує юних любителів природи навколо добре відомого в області природоохоронного заходу – конкурсу дитячого твору та малюнку «Людина та ліс». Він проходить у рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» і цьогоріч відзначає свою тринадцяту річницю.

– Це тисячі робіт на районних етапах конкурсу і сотні – у фіналі, – говорять його організатори.

З кожним роком рівень проведення конкурсу і число його учасників тільки зростає. Географія конкурсу торкається найвіддаленіших куточків області. А коло переможців охоплює її межі від Охтирки до Ямполя.

Обласному етапу передували районні. Ними опікуються лісогосподарські підприємства Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства на місцях. Кращі роботи районних конкурсів беруть участь в обласному, переможці обласного – представляють область на однойменному державному заході.

Зазвичай підсумки конкурсу проходять на базі Обласного центру позашкільної освіти і роботи з талановитою молоддю. Головні ж його організатори – Обласне управління лісового та мисливського господарства спільно з Департаментом освіти та науки облдержадміністрації за фінансової підтримки лісівничої профспілки, і, зокрема, обкому профспілки працівників лісового господарства.

Днями Центр позашкільної освіти вітав цьогорічних переможців. Не оминули увагою дитячий захід і керівники-організатори: заступник начальника Сумського ОУЛМГ Олександр Товстуха та директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова.

Церемонія нагородження переможців пройшла у затишному приміщенні актової зади Центру. До вітальних слів керівників долучилися талановиті вихованці Центру, даруючи винуватцям свята запальні пісні і таночки.

Чотирнадцять переможців: по сім у кожній номінації, з яких по чотири заохочувальних премії та по три призові місця, отримали свої заслужені нагороди.

Серед учнів молодших класів у конкурсі на кращий малюнок перемогу здобули роботи Дениса Перфілова з м. Суми «Людина та ліс» – ІІІ місце, на ІІ місці робота «Охороняймо паростки життя» вихованки Недригайлівського будинку дитячої та юнацької творчості Діани Сніжко, І місце у роменчанки Валерії Яковлевої – робота «Лісова варта».

Серед старшокласників у конкурсі на кращий твір ІІІ місце здобув твір «Людина та ліс» учениці Ведмежівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Роменської районної ради Вікторії Федько, на ІІ місці твір «Ліс – це моє життя» Ангеліни Покотило з Тростянецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, І місце у Дарини Калашник з твором «Моя любов до лісу» – учениці Межиріцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з Лебедина.

І учасники конкурсу, і організатори залишилися задоволеними виконаною справою. Ті ж, хто цього року не отримав «пальму першості» – мають в запасі ще рік, для удосконалення своїх творчих вмінь у наступному конкурсі.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ