Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

На Шосткинщині учні Миронівської школи допомагали лісівникам у посадці лісу

Новини лісгоспів 29 Березня 2019

Шосткинські лісівникидолучилися до Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Захід відбувся у четвер, 28 березня. Наставники разом з юними помічниками створювали молодий ліс у Миронівському лісництві Шосткинського лісгоспу.

«Ми перейняли естафету від наших попередників. Більш як сторічні культури відомого лісовода професора Огієвського на сьогодні є гордістю не лише шосткинського краю, а й України в цілому. Маленькі сіянці через століття стануть могутніми деревами. То ж надзвичайно важливо, щоб кожне наступне покоління продовжувало справу лісовідновлення, зберігало та примножувало лісові багатства нашої держави», – зазначив, звертаючись до учасників заходу, директор лісгоспу Микола Бут.

 

Висаджували сосни. За кілька годин спільної праці додалося 2 га бору.

 

«Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» відбувається на Шосткинщині в чотирнадцяте. Її головним учасниками, зазвичай, є підростаюче покоління. Окрім освітніх установ підтримують нас і представники місцевої влади.Також до робіт по посадці лісу залучаються працівники лісгоспу та приватні підприємці. Всі підрозділи повністю забезпечені власним садивним матеріалом. Для цього у розсадниках лісгоспу вирощено більш ніж 1,6 млн. сіянців головних лісоутворюючих порід», – прокоментував проведений захід та хід лісокультурної кампанії директор підприємства.

 

Загалом у цьогорічних планах шосткинських лісівників провести лісовідновлювальні роботи на площі більш ніж 91 га, включаючи лісосіками цього року. На сьогодні підрозділами підприємства вже відтворено лісів на площі 82 га.

 

 

 

 

 

 

За матеріалами прес-служби ДП «Шосткинське ЛГ»