Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

На Краснопільщині у сквері імені Леоніда Жаботинського лісівники створили олімпійську символіку з самшиту

Новини лісгоспів 8 Квітня 2020

Сквер імені всесвітньо відомого важкоатлета Леоніда Жаботинського знають не лише на Краснопільщині. Знаходиться він біля автомобільного шляху на виїзді з селища і привертає увагу проїжджих.

Неподалік скверу – центральна садиба Краснопільського лісгоспу. То ж в упорядкуванні скверу та його озелененні лісгосп брав безпосередню участь.

Цьогорічної весни лісівники продовжили роботи по благоустрою його території..

В центральній частині лісівники створили олімпійську символіку з самшиту, висадили букети козацького ялівцю та обрамили доріжки колоновидними ялівцями та кущами спіреї.

До слова, Краснопільський лісгосп і спорт на краснопільщині – це поняття нерозривні. Крснопільщина дала світу важкоатлета Леоніда Жаботинського, відомого футболіста та тренера Михайла Фоменка, лижниць Валентину та Віту Семеренко, Тетяну Завалій, команду майстрів І ліги вітчизняного футболу «Явір».

Скажете, яке відношення це має до лісгоспу? Пряме! Саме лісгосп є маленькою колискою великих спортивних перемог!

Будиночок дитинства Леоніда Жаботинського знаходиться неподалік центральної садиби підприємства, а батьки зіркового дуету біатлоністок Віти та Валентини Семеренко – Галина Василівна та Олександр Федорович Семеренки – колишні працівники підприємства. Щодо згаданої футбольної команди «Явір», то с вого часу саме Краснопільський лісгосп був її засновником.

Нині краснопільські лісівники опікуються дитячо-юнацькою спортивною школою. Відчуття турботи дають свої результати. Вихованці не залишаються в боргу, а віддячують лісгоспу досягненнями високого рівня