Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

На Конотопщині відновлюють ліс та дбають про довкілля

Загальні новини 9 Квітня 2019

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» активно крокує Конотопщиною.

«Її мета – залучити громадськість, особливо молодих людей, до відтворення лісових ресурсів своєї місцевості, популяризувати професію лісівника та привавати шанобливе ставлення людей до природи, проводити благоустрій у населених пунктах», – говорить директор Конотопського лісгоспу Віталій Барнов.

І слова конотопських лісівників з практичними справами не розходяться. Вже долучились до трудових акцій школярі та працівники державних установ району.

«Учні шкільного лісництва працювали на посадці лісу у Новомутинському лісництві на площі 2 га. На посадці лісу у Конотопському лісництві побували працівники Конотопської райдержадміністрації. Тут було висаджено 2,5 гектара соснових насаджень. Загалом по лісгоспу вже посаджено понад 70 гектарів», – продовжує директор підприємства.

Поряд з лісовими турботами – турботи про благоустрій. Час на весняну посадку завжди обмежений, а хочеться встигнути якнайбільше, тому зволікати не доводиться. Днями, працівники лісгоспу побували у Конотопському дитячому будинку-інтернаті для дітей з вадами розумового та фізичного розвитку, де разом з персоналом закладу та його вихованцями проводили благоустрій території.

Тепер територію цієї школи для особливих дітей прикрашатимуть більше сотні дерев та кущів, вирощених лісівниками.

За інформацією прес-служби ДП «Конотопське ЛГ»