Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

На Буковині обговорили питання розвитку лісової галузі в області

Загальні новини 7 Серпня 2020

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович зустрівся з Головою Чернівецької обласної державної адміністрації Сергієм Осачуком. Сторони обговорили проблемні питання щодо ведення лісового господарства Буковини, співпраці з охорони лісових насаджень від пожеж та запобігання незаконних рубок у лісах області.

Як зазначив Василь Кузьович, обговорили і питання переходу на наближене до природи ведення лісового господарства. Також сконцентровано увагу на проблемах підготовки фахівців для лісової галузі краю, популяризації професії лісівника, необхідності розвитку деревообробної галузі.

Окрім того, Голова Держлісгаентства ознайомився з роботою Чудейського лісництва Сторожинецького лісгоспу, що на Буковині.

Особливу увагу Василь Кузьович звернув на куточок «Юного Лісівника», облаштований у 2019 році. У розсаднику вихованці учнівського лісництва Чудейської загальноосвітньої школи опановують основи лісівничих професій.

Площа розсадника Чудейського лісництва становить 1 га. Цього року створено насадження модрини з закритою кореневою системою.

Голова Держлісагентства Василь Кузьович також оглянув площі збереження природного поновлення лісу на місці санітарної рубки, проведеної у 2013 році. На цій ділянці переважають насадження ялиці білої та дуба.

Варто зазначити, що у нинішньому році у державному лісовому фонді Буковини відновлено лісів шляхом природним поновленням лісу на площі 1059 га.