Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

На базі Сумського лісгоспу пройшов семінар вчителів трудового навчання

Новини лісгоспів 13 Грудня 2019

Актуальне питання у зимовий період – це обігрів приміщень. Серед інших це стало однією з тем семінару вчителів трудового навчання загальноосвітніх закладів Сумського району, який пройшов на базі Сумського лісгоспу.

Знайомство з підприємством розпочали з розповіді головного економіста Сергія Снігура про структуру та загальні аспекти господарської діяльності лісгоспу. Все теоретичне підтвердили наочно на екскурсії виробничими об’єктами.

Говорячи про обігрів приміщень, гостей ознайомили з системою опалення лісгоспу. Підприємство має значний досвід використання для обігріву приміщень дров та відходів деревообробки. Ще декілька років тому було встановлено два сучасні котли : основний, який працює на тирсі, та допоміжний – на дровах. Перехід на альтернативне паливо дав можливість заощаджувати на опаленні значні кошти. В цьому гості мали змогу пересвідчитись відвідавши котельню.

Ще однією з родзинок роботи семінару стала презентація діяльності учнівського лісництва «Паросток», яке активно працює на базі лісгоспу вже понад 20 років. Про це розповіла його керівник Світлана Ніколенко. Також педагоги зі шкіл району мали можливість ознайомитись з роботами юних лісоводів.

Корисною була і екскурсія по Сувенірному цеху. Гостям продемонстрували весь процес виготовлення продукції: від розпилювання колод до випуску готових виробів. Викладачів цікавили тонкощі виточки заготовок та особливості нанесення розпису. Майстри охоче поділились з ними своїм досвідом.

Сподіваємось, що під час екскурсії викладачі отримали більше корисної інформації не лише про Сумський держлісгосп, а й про лісову галузь в цілому.

Прес-служба ДП «Сумське ЛГ»