Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Михайло Шпакович: Мета підприємства та профспілок спільна

Загальні новини 22 Січня 2018

Початок року – пора для профспілок гаряча. В цей час відбуваються профспілкові конференції, під час яких здійснюється аналіз виконання колективних угод за минулий та укладаються відповіді угоди на наступний рік.


«Система проведення профспілкових звітів на Сумщині відпрацьована роками, проходять вони щорічно на початку року і за безпосередньої участі на конференціях керівництва управління. Такі зустрічі дають можливість вивчити психологічний мікроклімат у колективах та з першоджерел дізнатись про проблеми їх працівників. Адже мета підприємства та профспілок спільна: якісне виконання покладених на нас функцій по догляду та збереженню лісового фонду нашої держави», – ділиться практикою напрацювань голова Сумського обласного комітету профспілки працівників лісового господарства Михайло Шпакович.


Цього року профспілкові звіти у області відкрили Середино-Будські лісівники.


Профспілкова конференція у Середино-Будському лісгоспі, яка відбулась у п’ятницю, 19 січня, пройшла за участі голови обкому профспілки. Також у роботі зборів взяли участь керівники Середино-Будського району.

Відбувалася конференція у форматі живого, відкритого діалогу. Про роботу підприємства доповів директор лісгоспу Олександр Плужников. У своїй доповіді він зазначив, що за 2017 рік підприємством виконані всі гарантії та обов’язки перед державою, працівниками. Доходи робітників зросли на 117%. При досягнутому рівні реалізованої продукції, продуктивність на одного працюючого склала 365 тис. грн.

За 2017 рік було побудовано та відремонтовано 4,0 км доріг лісогосподарського призначення. Для перспективного будівництва лісової дороги у поточному році було побудовано 3,6 км земляного полотна. Розширювались виробничі потужності підприємства, за для цього було встановлено нове сучасне деревообробне обладнання, на що витрачено близько 2 млн. грн. власних коштів підприємства. Всього капіталовкладення за рік обрахувалися у суму 4,3 млн. грн.

Голова профспілкового комітету підприємства Ірина Савіна подякувала адміністрації лісгоспу за виконання умов колективної угоди в частині створення належних, комфортних умов праці, вчасної і повної виплати заробітної плати, оздоровлення працівників та їх сімей тощо.

«Протягом року по всім підрозділам підприємства проводився комплекс робіт по забезпеченню належних безпечних умов праці та недопущенню випадків виробничого травматизму. Крім гарантованої оплати праці робітники отримали соціальні виплати на суму 1,3 млн. грн. В цілому на заходи з охорони праці було спрямовано 975,6 тис. грн., що складає 4,3% від фонду заробітної плати за 2017 рік», – зазначила голова профспілки.

Присутні на конференції керівники району зосередили увагу на сплаті підприємством податкових платежів, так у 2017 році до бюджетів всіх рівнів Середино-Будський лісгосп сплатив 21,2 млн. грн.,в т.ч. в районний бюджет надійшло 3,7 млн. грн.

В обговоренні доповіді активну участь взяли представники структурних підрозділів підприємства. І в усіх виступах, як представників адміністрації, так і представників колективу простежувався основний напрямок і мета: це збереження колективу та існуючої структури підприємства.

Також на конференції були підведені річні підсумки трудового суперництва між структурними підрозділами підприємства. Такий захід у лісгоспі відбувався вперше. То ж першими переможцями суперництва за підсумками року було визнане Зноб-Новгородське лісництво.

Конференція визнала роботу колективу та сторін з виконання колективної угоди за 2017 рік задовільною і затвердила угоду на поточний календарний рік.

У підсумку, голова обласного комітету профспілки Михайло Шпакович відзначив позитивну роботу Середино-Будського лісгоспу в системі проведення колективних заходів, які набувають традиційного характеру і можуть бути прикладом для наслідування колегам з інших підприємств.

«Середино-Будський лісгосп єдиний у структурі Сумського ОУЛМГ має власний оздоровчий комплекс, оснащений тренажерами, тенісними столами тощо, де проходять колективні спортивні змагання. Колектив підприємства – активний учасник районних спортивних, туристичних і мистецьких заходів. Дирекція лісгоспу спільно з профспілкою підприємства організовує і проводить між структурними підрозділами спартакіаду з лісівничого багатоборства, що теж відбувається далеко не у кожному підприємстві», – резюмував голова обкому.

Профспілкові конференції триватимуть на підприємствах управління до кінця січня – початку лютого. Остання – відбудеться 2 лютого 2018 року у Шосткинському лісгоспі.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ