Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

«Майбутнє лісу у твоїх руках» – акція, що стала доброю традицією

Новини лісгоспів 12 Квітня 2019

Започаткована Держлісагентством Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» крокує Сумщиною. У середу, 10 квітня, головний захід акції – посадка дерев – проходив у Сумському держлісгоспі.

Цього року, окрім постійних учасників акції: працівників підприємства, районної влади та вихованців підшефного лісгоспу учнівського лісництва «Паросток», у ній взяли участь керівники шкіл Сумського району. Більшість з них до держлісгоспу завітали вперше, тому розпочали із знайомства з підприємством: відвідали лісопожежну станцію, оглянули котельну, що працює на відходах лісопиляння, побували в кабінеті для занять учнівського лісництва та в Сувенірному цеху.

Урочиста частина акції проходила на імпровізованій сцені біля лісгоспу. Вихованці «Паростка» підготували пісенно-розважальну програму. З привітанням до присутніх звернувся голова Сумської РДА Геннадій Дорошенко. Слово мали також виконуючий обов’язки директора держлісгоспу гол. інженер Сергій Сітало та директор школи № 5 м. Суми Борис Богодушко.

Потім, як кажуть, перейшли від слів до справи. Частина учасників трудового десанту вирушила наводити лад у дендропарку, яким опікуються юні лісівники та працівники Сумського лісництва.

Решта – відправилась до лісу, щоб покласти початок майбутнім дібровам. Там на учасників заходу вже чекали підготовлені мечі Колесова та сіянці дуба. Посадка відбувалась в урочищі Микільське Могрицького лісництва.

Гарна погода та хороший настрій сприяли роботі, а після висадки дерев усі смакували польовою кашею та липовим чаєм.

За інформацією прес-служби ДП «Сумське ЛГ»