Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

«Майбутнє лісу – справа молодих»

Загальні новини 6 Травня 2011

Генеральна Асамблея ООН на вісімдесят третьому пленарному засіданні 20 грудня 2006 проголосила 2011 рік Міжнародним роком лісів. Ліси – легені нашої планети. Вони займають центральне місце в процесі вуглецевого обміну між земними екосистемами й атмосферою, відіграють важливу роль у світовій економіці, забезпечуючи доходи 1,6 мільярдів жителів нашої планети. Цінність лісів зводиться не лише до економічних вигод: лісові ландшафти забезпечують важливі соціальні і культурні ресурси. Ліс – це скарб для всіх. У збереженні цього скарбу і примножені його багатств є часточка праці юних лісівників.

З метою організації участі учнівської молоді в природоохоронній і дослідно-експериментальній роботі в галузі лісового господарства, активізації роботи учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, удосконалення допрофесійної підготовки, формування екологічної культури, виховання свідомого ставлення до праці, охорони природи, використання та відтворення лісових ресурсів області, вибору майбутньої професії та відповідно до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації «Про проведення обласного зльоту учнівської лісництв» від 25.03.2011 №258 29 квітня 2011 року, та за підтримки Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства були підбиті підсумки Обласного зльоту учнівських лісництв «Майбутнє лісу – справа молодих».
Організаторами зльоту були Комунальний заклад Сумської обласної ради – Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Обласне управління освіти та Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства. Для проведення зльоту була передбачена цікава та насичена програма це: проведення учнівської конференції з дослідництва; виставки-презентації творчих робіт членів учнівських лісництв, конкурсу юних лісівників; «круглий стіл» за участю педагогів, науковців, представників громадських організацій.
До участі в зльоті були запрошені 9 кращих шкільних лісництв Сумської області, які мають досвід виробничої і навчально-дослідної роботи та досягли значних результатів у галузі лісового господарства. Роботу юних лісівників оцінювало компетентне журі, до складу якого входили працівники обласного управління лісового та мисливського господарства, науково-педагогічні працівники Сумського національного аграрного університет.
Згідно підсумків кращим визначено учнівське лісництво «Паросток» Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (керівник Ніколенко С.В.), що надало учнівському об’єднанню право представляти область на V Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв, який відбудеться 17-20 травня 2011 року на базі закладів освіти та лісництв Кіровоградської області.