Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

Любителів зеленої окраси лісівники запрошують по саджанці декоративних рослин

Анонси 10 Квітня 2020

Для тих, хто хоче озеленити свою садибу, краснопільські лісівники можуть запропонувати різні види декоративних рослин. Їх вирощують на базовому розсаднику підприємства у Велико-Бобрицькому лісництві лісгоспу.

За словами головного лісничого лісгоспу Євгена Сороколіта, найбільш затребувані зараз різновиди туї, самшиту, ялівцю. Також користуються попитом верба Мацуди та форзиція.

Однак лісівники експериментують і з вирощуванням інших екзотичних порід таких як барбарис, бересклет, катальпа, магнолія,гортензія, дугласія та багато інших декоративних дерев та кущів.

Загалом для озелення у лісництві можна придбати понад 100 видів і форм декоративних рослин.

«Обрати на свій смак декоративну рослину покупці зможуть безпосередньо на лісорозсаднику, де фахівці допоможуть підібрати ту рослину, яка ідеально підійде до певної присадибної ділянки. Також, покупець отримає консультацію, як краще доглядати за нею, щоб рослина росла та почувала себе комфортно на висадженому місці», – говорить лісничий.

Головною перевагою декоративного садивного матеріалу є те, що рослини вирощені із живців, які заготовляють на власному маточному відділені. Такі саджанці стійкі до природних умов, в них не порушено зону районування, а отже приживлення таких рослин є стовідсоткове!

Придбати декоративні рослини можна як в роздріб так і оптом за помірними цінами.

Краснопільські лісівники запрошують відвідати Базовий лісорозсадник, який знаходиться с. Великий Бобрик, вул. Лісництво,12.

Контактний номер телефону для довідок: 067-542-36-12 або 096-182-08-57.

Реалізують саджанці декоративних рослин і у Лебединському лісгоспі. У лебединських лісівників можна придбати саджанці найбільш популярних видів декоративних рослин таких як ялівець, самшит, катальпа, туя, спірея, вейгела, верба, форзиця, барбарис та інші.

За довідками звертатися до ДП «Лебединське лісове господарство», Сумська область, м. Лебедин, вул. 19 Серпня, 2, тел. (05445) 2-09-14, 067-542-39-62.